Ana sayfa

Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Ravape Technology Co, Ltd, dünyanın önde gelen E-sigara Tek Durak Çözümleri sağlayıcılarından biridir.Ürün tasarımı, üretimi, kalite güvencesi ve tedarik zinciri yönetimini entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır.Ravape, Ar-Ge mühendisleri, titiz kalite kontrol sistemi ve iyi eğitimli üretim ekibi ile eksiksiz bir tozsuz atölye setine sahiptir.En iyi standart üretim sistemi, dünyanın her yerindeki müşterilere güvenilir hizmet sunmamızı sağlar.

factory

Ravape'nin ayak izi, ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Polonya, Japonya, Rusya ve Güney Kore'ye ihraç edilen vape ürünleriyle 50'den fazla ülkeye yayıldı.En çok satanlarımız tek kullanımlık vape kalemleri, pod sistemi, CBD cihazı ve E-sıvıdır.Üretim ortamımızın sektördeki FDA standartlarını karşıladığından emin oluyoruz.Tüm ürünlerimiz ISO9001:2000, RoHS, CE,FDA,PSE,UL ve SGS sertifikalarına uygundur.Üretim ve kalite kontrolünü garanti etmek için ISO9001:2000 sistemini sadakatle uyguluyoruz.

Ravape, orijinal kurumsal sürdürülebilir kalkınma kültürü tarafından yönlendirilir.Dünyanın en iyi E-sigara OEM/ODM kuruluşu olmayı, dünya çapında mümkün olduğunca çok insana fayda sağlamak için birinci sınıf bir atomizasyon teknolojisi platformu yaratmayı taahhüt ediyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2016 yılında kurulmuş ve müşterilerine yüksek standartlı ürünler ve özenli hizmet ile en iyi vape deneyimini sunmayı taahhüt etmiştir.harap hızla iyi bilinen bir üretici haline gelir. Araştırma ve geliştirmeye odaklanıyoruz.

Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : ivida

No. Çalışanları : 700~800

Yıllık satış : 100000000-200000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Ravape Technology Co. Ltd Sertifikalar